ایران پلاستیک مارکت
خانه / سطل زباله پلاستیکی / خرید عمده سطل زباله پلاستیکی جدید ناصر
سطل زباله پلاستیکی 240 لیتری

خرید عمده سطل زباله پلاستیکی جدید ناصر

خرید عمده سطل زباله پلاستیکی جدید ناصر با مناسب ترین قیمت از طریق سایت های فروش این محصول فراهم شده است. همچنین مشاهده و مقایسه انواع محصولات و انتخاب مناسب ترین نمونه امکان پذیر می باشد.

کارخانه پلاستیک ناصر در زمینه تولید انواع محصولات پلاستیکی من جمله: میز، صندلی، فایل کشویی، سطل زباله و وسایل آشپزخانه و…..فعالیت بسزایی دارد.  این محصولات را با سایز و رنگ بندی مختلف و با قیمت مناسب به بازار عرضه می دارد. خرید عمده محصولات پلاستیکی ناصر از طریق سایت با ناز لترین قیمت و همچنین ارسال محصول برای مشتریان فراهم شده است. لذا لیست قیمت محصولات پلاستیکی ناصر برای فروش انواع محصولات این شرکت با شرایط ویژه را می توانید از طریق سایت دریافت نمایید.

سطل زباله پلاستیکی جدید ناصر

سطل زباله پلاستیکی جدید ناصر

سطل زباله پلاستیکی  جدید برند ناصر از مواد اولیه مرغوب با کیفیت بالا و استحکام عالی تولید شده است. این سطل ها دارای سایز بندی های گوناگون و رنگ های خاصی در بازار موجود می باشد. همچنین سطل زباله پلاستیکی جدید در طرحهای متفاوت و متنوع، بسیار شیک و بادوام قابل استفاده برای مکانهای مختلف مانند: ادارات، پارک ها، خانه ها، مجتمع های مسکونی و …….. می باشد. لذا قیمت سطل زباله ناصر با توجه به کیفیت بالای آن کاملا به صرف و مناسب بوده است.

سطل زباله پلاستیکی جدید ناصر

خرید عمده سطل زباله پلاستیکی

سطل زباله پلاستیکی با توجه به کاربرد و نقش مهم آن در تمیزی، نیاز ضروری برای تمامی مکانها و سازمانها  بوده است. از همین رو بسیاری ارگانها خرید به صورت عمده انجام می دهند. زیرا خرید عمده برای آنها مقرون بصرفه بوده و انبوهی از محصول مورد نیاز را یک جا تهیه می کنند. همچنین می توانید از طریق سایت های اینترنتی فروش محصولات پلاستیکی نمونه های مختلف سطل های زباله را با سایز و طرح های جدید و قیمت های مناسب خریداری نمایید.

سطل زباله پلاستیکی جدید ناصر

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حداقل میزان سفارش 500 هزار تومان
مدیر فروش : هادی زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123372497
پست الکترونیکی: plasticmarket5@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه سطل زباله پلاستیکی

کارخانه سطل زباله پلاستیکی کوچک اداری

کارخانه سطل زباله پلاستیکی با بهره گیری ایده های جدید و مواد اولیه خوب انواع …